asd
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyZestawy komputerowe dostosowane do potrzebInstalacja i konserwacja sieci komputerowych
Kategorie w sklepie NeCom

Promocje

PAD GAMEPAD NATEC GENESIS P44 PC ANALOGOWE GAŁKI

PAD GAMEPAD NATEC GENESIS P44 PC ANALOGOWE GAŁKI

Producent: Natec

52,00
(42,28 netto)

Switch TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps 4x Gigabit

Switch TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps 4x Gigabit

Producent: TP-LINK

455,00
(369,92 netto)

HS-G500V

HS-G500V

Producent: Genius

63,00
(51,22 netto)

Router TP-Link TL-ER6120 1000Mbps 4xLAN, 1xWAN

Router TP-Link TL-ER6120 1000Mbps 4xLAN, 1xWAN

Producent: TP-LINK

908,99
(739,02 netto)

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS SM LC duplex 10km

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS SM LC duplex 10km

Producent: TP-LINK

199,00
(161,79 netto)

TL-SG2008 Przełącznik Smart, 8 portów Gb

TL-SG2008 Przełącznik Smart, 8 portów Gb

Producent: TP-LINK

239,00
(194,31 netto)

Nowości

TP-LINK Archer D9 Dwuzakresowy Router ADSL2+ USB 3.0

TP-LINK Archer D9 Dwuzakresowy Router ADSL2+ USB 3.0

Producent: TP-LINK

699,00
(568,29 netto)

TP-LINK router ADSL2+ Archer D5 Wi-Fi AC 2xUSB

TP-LINK router ADSL2+ Archer D5 Wi-Fi AC 2xUSB

Producent: TP-LINK

399,00
(324,39 netto)

TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mb

TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mb

Producent: TP-LINK

132,00
(107,32 netto)

TP-Link TD-W8961ND NEOSTRADA NETIA 300Mbps ADSL

TP-Link TD-W8961ND NEOSTRADA NETIA 300Mbps ADSL

Producent: TP-LINK

119,00
(96,75 netto)

TP-LINK ARCHER C9 Dwuzakresowy Router AC1900 USB 3.0

TP-LINK ARCHER C9 Dwuzakresowy Router AC1900 USB 3.0

Producent: TP-LINK

649,00
(527,64 netto)

MINI ROUTER NANO TP-LINK TL-WR702N AP WiFi

MINI ROUTER NANO TP-LINK TL-WR702N AP WiFi

Producent: TP-LINK

84,00
(68,29 netto)



nvidia asus intel core amd acer genius