asd
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyZestawy komputerowe dostosowane do potrzebInstalacja i konserwacja sieci komputerowych
Kategorie w sklepie NeCom

Towar dnia

RAVCORE Trident 2.1 - Głośniki dla graczy

Zobacz więcej 469,00 zł z VAT
499,00

Towar dnia w sklepie NetCom komputery

Promocje

TP-Link MC110CS Media konwerter jednomodowy 20km

TP-Link MC110CS Media konwerter jednomodowy 20km

Producent: TP-LINK

113,00
(91,87 netto)

CPE210 Zewnętrzne urządzenie CPE 2,4GHz 300Mbps

CPE210 Zewnętrzne urządzenie CPE 2,4GHz 300Mbps

Producent: TP-LINK

189,00
(153,66 netto)

TXM431-LR Moduł SFP+ LC 10GBase-LR

TXM431-LR Moduł SFP+ LC 10GBase-LR

Producent: TP-LINK

1 845,00
(1 500,00 netto)

TP-Link TL-SM321A Moduł SFP SM LC WDM 10km

TP-Link TL-SM321A Moduł SFP SM LC WDM 10km

Producent: TP-LINK

289,00
(234,96 netto)

Router TP-Link TL-ER6120 1000Mbps 4xLAN, 1xWAN

Router TP-Link TL-ER6120 1000Mbps 4xLAN, 1xWAN

Producent: TP-LINK

908,99
(739,02 netto)

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS SM LC duplex 10km

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS SM LC duplex 10km

Producent: TP-LINK

199,00
(161,79 netto)

Kolumna głośnikowa DJ-220K SUF INTEX (KOM0655)

Kolumna głośnikowa DJ-220K SUF INTEX (KOM0655)

Producent: INTEX

719,00
(584,55 netto)

RAVCORE Trident 2.1 - Głośniki dla graczy

RAVCORE Trident 2.1 - Głośniki dla graczy

Producent: Ravcore

469,00
(381,30 netto)

Nowości

MINI ROUTER NANO TP-LINK TL-WR702N AP WiFi

MINI ROUTER NANO TP-LINK TL-WR702N AP WiFi

Producent: TP-LINK

84,00
(68,29 netto)

TP-LINK ARCHER C9 Dwuzakresowy Router AC1900 USB 3.0

TP-LINK ARCHER C9 Dwuzakresowy Router AC1900 USB 3.0

Producent: TP-LINK

649,00
(527,64 netto)

TP-Link TD-W8961ND NEOSTRADA NETIA 300Mbps ADSL

TP-Link TD-W8961ND NEOSTRADA NETIA 300Mbps ADSL

Producent: TP-LINK

119,00
(96,75 netto)

TP-LINK Archer D9 Dwuzakresowy Router ADSL2+ USB 3.0

TP-LINK Archer D9 Dwuzakresowy Router ADSL2+ USB 3.0

Producent: TP-LINK

699,00
(568,29 netto)

TP-LINK router ADSL2+ Archer D5 Wi-Fi AC 2xUSB

TP-LINK router ADSL2+ Archer D5 Wi-Fi AC 2xUSB

Producent: TP-LINK

399,00
(324,39 netto)

TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mb

TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mb

Producent: TP-LINK

132,00
(107,32 netto)



nvidia asus intel core amd acer genius