asd
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyZestawy komputerowe dostosowane do potrzebInstalacja i konserwacja sieci komputerowych
Kategorie w sklepie NeCom

Promocje

TP-Link TL-SG1016DE Switch 16x10/100/1000 Mbps QoS

TP-Link TL-SG1016DE Switch 16x10/100/1000 Mbps QoS

Producent: TP-LINK

363,00
(295,12 netto)

SWITCH TP-LINK TL-SL1226 24x10/100+2x1000

SWITCH TP-LINK TL-SL1226 24x10/100+2x1000

Producent: TP-LINK

283,99
(230,89 netto)

Media konwerter TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet

Media konwerter TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet

Producent: TP-LINK

158,01
(128,46 netto)

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS SM LC duplex 10km

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS SM LC duplex 10km

Producent: TP-LINK

199,00
(161,79 netto)

TP-Link TL-MC1400 obudowa do montażu konwerterów

TP-Link TL-MC1400 obudowa do montażu konwerterów

Producent: TP-LINK

750,00
(609,76 netto)

TL-SG1016 Przełącznik, 16 portów Gb

TL-SG1016 Przełącznik, 16 portów Gb

Producent: TP-LINK

395,00
(321,14 netto)

Nowości

TP-LINK ARCHER C9 Dwuzakresowy Router AC1900 USB 3.0

TP-LINK ARCHER C9 Dwuzakresowy Router AC1900 USB 3.0

Producent: TP-LINK

649,00
(527,64 netto)

TP-Link TD-W8961ND NEOSTRADA NETIA 300Mbps ADSL

TP-Link TD-W8961ND NEOSTRADA NETIA 300Mbps ADSL

Producent: TP-LINK

119,00
(96,75 netto)

TP-LINK router ADSL2+ Archer D5 Wi-Fi AC 2xUSB

TP-LINK router ADSL2+ Archer D5 Wi-Fi AC 2xUSB

Producent: TP-LINK

399,00
(324,39 netto)

TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mb

TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mb

Producent: TP-LINK

132,00
(107,32 netto)

MINI ROUTER NANO TP-LINK TL-WR702N AP WiFi

MINI ROUTER NANO TP-LINK TL-WR702N AP WiFi

Producent: TP-LINK

84,00
(68,29 netto)

TP-LINK Archer D9 Dwuzakresowy Router ADSL2+ USB 3.0

TP-LINK Archer D9 Dwuzakresowy Router ADSL2+ USB 3.0

Producent: TP-LINK

699,00
(568,29 netto)



nvidia asus intel core amd acer genius