Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyZestawy komputerowe dostosowane do potrzebInstalacja i konserwacja sieci komputerowych
Kategorie w sklepie NeCom

Promocje

Strona: [1] 2 3 / 3
Sortuj:
HS-G500V

HS-G500V

Producent: Genius

63,00
63,00 zł

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS SM LC duplex 10km

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS SM LC duplex 10km

Producent: TP-LINK

199,00
199,00 zł

RAVCORE Supersonic 7.1 - Słuchawki dla graczy

RAVCORE Supersonic 7.1 - Słuchawki dla graczy

Producent: Ravcore

299,00
369,00 zł

RAVCORE Trident 2.1 - Głośniki dla graczy

RAVCORE Trident 2.1 - Głośniki dla graczy

Producent: Ravcore

469,00
499,00 zł

Router TP-Link TL-ER6120 1000Mbps 4xLAN, 1xWAN

Router TP-Link TL-ER6120 1000Mbps 4xLAN, 1xWAN

Producent: TP-LINK

908,99
909,00 zł

Switch TP-Link TL-SG3424P 24x10/100/1000 Mbps PoE

Switch TP-Link TL-SG3424P 24x10/100/1000 Mbps PoE

Producent: TP-LINK

1 615,00
1 615,00 zł

SWITCH TP-LINK TL-SL1226 24x10/100+2x1000

SWITCH TP-LINK TL-SL1226 24x10/100+2x1000

Producent: TP-LINK

283,99
284,00 zł


Strona: [1] 2 3 / 3

nvidia asus intel core amd acer genius