Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyZestawy komputerowe dostosowane do potrzebInstalacja i konserwacja sieci komputerowych

Switch TP-Link TL-SL2210 8x 100Mbps 1x Gig 1x SFP

Kod produktu:

Switch TP-Link TL-SL2210 8x 100Mbps 1x Gig 1x SFP

Dostępność: wysyłka w 24h

Producent: TP-LINK

255,00255,00
(207,32 zł netto)
Ilość
Zapytaj naszego konsultanta tlo

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Opis produktu

Przełącznik Smart, 8 portów 10/100Mb/s, 1 port 10/100/1000Mb/s, gigabitowy slot SFP
TL-SL2210


Wyróżnione funkcje:

  • 8 portów 10/100Mb/s, 1 port 10/100/1000Mb/s, gigabitowy slot SFP

  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej.
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping.
  • Zarządzanie z wiersza poleceń oraz poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożliwiają wygodne zarządzanie urządzeniem.
  • Metalowa obudowa 13'', możliwość montażu w standardowych szafach 19"


Zastosowanie produktu

Przełącznik Smart TL-SL2210 firmy TP-LINK wyposażony jest w 8 portów 10/100Mb/s, 1 port 10/100/1000Mb/s oraz 1 gigabitowy slot SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik TL-SG2210 jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik TL-SG2210 stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

Zaawansowane funkcje QoS

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP. Ponadto możliwość utworzenia głosowego VLAN zapewnia wysoką wydajność połączeń VoIP.

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SG2210 wyposażone są w szereg funkcji zarządzania warstwy drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem

Przełącznik TL-SG2210 jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwości zarządzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową oraz interfejs wiersza poleceń (CLI). Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia.

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

  • Obsługa protokołu dynamicznej agregacji portów - LACP
  • VLAN - jednoczesna obsługa 512 z 4096 identyfikatorów
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping

Funkcja QoS (Quality of Service)

  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji

Rozbudowane funkcje zabezpieczające

  • Listy kontroli dostępu (L2-L4)
  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • Szyfrowanie SSH oraz SSL

Zarządzanie

  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń (telnet)
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)
CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Porty 8 portów RJ45 10/100Mb/s (Auto-Negocjacja /Auto MDI/MDIX)
1 port RJ45 10/100/1000Mb/s
1 gigabitowy Slot SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Wymiary (SxGxW) 294 * 180 * 44 mm (11.6 * 7.1 * 1.7 cala)
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 5.6Gb/s
Tablica adresów MAC 8192
Bufor pakietów 4.1Mb
Szybkość przekierowań pakietów 4.2Mp/s
Ramka Jumbo 10KB
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
VLAN głosowy
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów - LACP (Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
Sieci VLAN Obsługa protokołu IEEE802.1Q, do 512 grup VLAN oraz 4096 identyfikatorów VID
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p,
DSCP, VLAN ID.
Harmonogram filtrowania
Bezpieczeństwo transmisji SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Automatyczne ustawianie czasu: SNTP
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG2216
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™/7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

nvidia asus intel core amd acer genius