Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyZestawy komputerowe dostosowane do potrzebInstalacja i konserwacja sieci komputerowych
Kategorie w sklepie NeCom

TL-SG2424P Przełącznik Smart PoE, 24 porty Gb PoE+, 4 sloty combo SFP

Kod produktu:

TL-SG2424P Przełącznik Smart PoE, 24 porty Gb PoE+, 4 sloty combo SFP

Dostępność: wysyłka w 24h

Producent: TP-LINK

1 344,001 344,00
(1 092,68 zł netto)
Ilość
Zapytaj naszego konsultanta tlo

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Opis produktu

Zastosowanie produktu

Przełącznik TL-SG2424P wyposażony jest w 24 porty PoE 10/100/1000Mb/s zgodne ze standardami 802.3at/af mogące łącznie dostarczyć 180W mocy. Pozwala to na zasilenie na przykład wielu bezprzewodowych punktów dostępowych lub kamer IP. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 4 sloty combo SFP umożliwiające bardziej uniwersalne wykorzystanie urządzenia w sieci. Przełącznik zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2. Dzięki połączeniu tych wszystkich funkcji to urządzenie jest idealne dla zastosowań sieciowych w małych i średnich firmach.

Urządzenie TL-SG2424P oferuje wiele funkcji zabezpieczających. Funkcja Storm Control chroni przed wystąpieniem efektów Broadcast, Multicast oraz Unknown Unicast Storm. Obsługa funkcji Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym zapewniając płynną i szybszą transmisję danych. Do zarządzania przełącznikiem służy przyjazny interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, co wraz z wykorzystaniem protokołów SNMP oraz RMON zapewnia łatwą instalację i zarządzanie urządzeniem przy mniejszych przestojach. Przełącznik L2 TL-SG2424P TP-LINK stanowi idealne rozwiązanie dla podłączenia większej ilości urządzeń wymagających zasilania poprzez kable Ethernet.

Zasilanie urządzeń poprzez PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3at/af

Przełącznik TL-SG2424P zapewnia 24 porty PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3at/af i jest w stanie zasilić urządzenia zgodne z tymi standardami. Łączna moc urządzeń zasilanych przez przełącznik może wynosić 180W. Jest to wydajne i oszczędne rozwiązanie gdy chce się zasilić access pointy, kamery monitoringu, telefony IP lub inne urządzenia korzystające z technologii PoE, pozwalające jednocześnie na usunięcie dodatkowych kabli służących do zasilania urządzeń. Kompaktowy i wszechstronny TL-SG2424P jest idealnym rozwiązaniem do dostarczenia zasilania PoE w małych i średnich sieciach firmowych.

Zaawansowane funkcje QoS

By zapewnić lepszy przekaz dźwięku, danych i transmisji wideo w sieci, urządzenie korzysta z zaawansowanych opcji usługi QoS. Administratorzy sieciowi mogą określić priorytety ruchu sieciowego, z użyciem funkcji priorytetowania portów, priorytetowania 802.1P oraz DSCP. Dzięki temu, przekaz dźwięku i wideo jest płynny, czysty i wolny od opóźnień transmisji.

Funkcje przełącznika warstwy 2

Urządzenie TL-SG2424P wspiera funkcje przełączników warstwy 2, tj. tagowanie VLAN (zgodnie ze standardem 802.1Q), izolację portów, Port Mirroring, obsługę protokołów STP/RSTP/MSTP, LAG oraz funkcję kontroli przepływu danych (zgodnie ze standardem 802.3x). Ponadto, przełącznik wspiera zaawansowane funkcje zabezpieczające działanie sieci, tj. detekcję pętli zwrotnych, diagnostykę kabli lub IGMP Snooping. Technologia IGMP snopping zapewnia możliwość przełączania ramek multicast tylko dla wybranych użytkowników, podczas gdy funkcja IGMP throttling & filtering ogranicza dostęp do zasobów poszczególnym użytkownikom na poziomie portów. 

Zaawansowane funkcje zarządzania

Przełącznik TL-SG2424P jest prosty w obsłudze i zarządzaniu. Zarządzanie urządzeniem może odbywać się w różny sposób, np. poprzez intuicyjny interfejs graficzny użytkownika w przeglądarce internetowej (GUI) lub interfejs linii poleceń (CLI). Obsługa protokołów SNMP (1/2/3) oraz RMON umożliwia przełącznikowi przekazywanie istotnych informacji dotyczących statusu oraz wychwytywanie nieprzewidzianych zdarzeń.



CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokołyIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Porty24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)
4 porty Combo SFP 100/1000Mb/s*
Okablowanie sieciowe10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższej
(do 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE+ Ports(RJ45)Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 180W
Porty PoE (RJ45)Zgodność ze standardami:802.3at/af
Liczba portów PoE+: 24
Maksymalna łączna moc podłączonych urządzeń: 180W
BezwentylatorowyNie - 3 wentylatory
Zasilanie100~240VAC, 50/60Hz
Wymiary (S x G x W)440*330*44 mm (17.32*13*1.73)
Pobór prąduMaximum (PoE on): 216W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 36W (220V/50Hz)
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość48Gbps
Tablica adresów MAC8192
Szybkość przekierowań pakietów35.7Mpps
Ramka Jumbo10240 Bytes
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of ServicePriorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p
4 kolejki priorytetowania
Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR
Limotowanie transmisji w zależności od portu/przepływu danych
Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2IGMP Snooping V1/V2/V3
Obsługa protokołu LACP (zgodnie ze standardem 802.3ad (do 6 grup, maksymalnie 4 porty na grupę)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
Filtrowanie/ochrona BPDU
TC/Root Protect
Wykrywanie pętli zwrotnych
Kontrola przepływu danych (802.3x)
Sieci VLANjednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VLAN ID
Listy kontroli dostępuFiltrowanie pakietów L2~L4 oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC ,
adres IP, port TCP/UDP,
Filtrowanie określone czasowo
Bezpieczeństwo transmisjiSSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
ZarządzanieInterfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Klient DHCP/BOOTP, Filtrowanie DHCP
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Synchronizacja czasu SNTP
Zintegrowany protokół NDP/NTDP
Aktualizacja firmware: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
INNE
CertyfikatyCE, FCC, RoHS
Zawartość opakowaniaPrzełącznik
Kabel zasilający
Skrócona instrukcja obsługi
Płyta CD
Elementy montażowe
Gumowe podstawki
Wymagania systemoweMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, Windows 7 lub Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

nvidia asus intel core amd acer genius